چگونه بلیط هواپیما آنتالیا را ارزان رزرو کنیم؟

چگونه بلیط هواپیما آنتالیا را ارزان رزرو کنیم؟

7 آبان 1398

بلیط هواپیما ارزان آنتالیا  را می توانید به صورت آنلاین جستجو کرده و برای خود رزرو کنید. برای یافتن بلیت‌های با قیمت ارزان توصیه می‌ کنیم که گزینه لحظه آخری و یا چارتری را در ابتدا در نظر بگیرید. هرچند که در برخی از ایام سال بلیط های لحظه آخری و سیستمی از قیمت چندان متفاوتی با یکدیگر برخوردار نیستند. به عنوان مثال اگر در ایام تعطیلات و یا عید نوروز به آنتالیا سفر کنید مسلما می بایست به دنبال بلیط های هوایی با قیمت بالاتر باشید چرا که در اینگونه ایام تعداد پرواز به آنتالیا افزایش می یابد. برای رزرو بلیط هواپیمای انتالیا با قیمت پایین توصیه می‌ کنیم که زمان و صبر بیشتری اختصاص دهید تا بتوانید از میان سایت های گردشگری مختلف آنها را بیابید. بلیط های ارزان آنتالیا دارای امکانات و خدمات مشخصی می باشند که در زمان رزرو آنلاین آنها این امکان فراهم شده تا شما عزیزان بتوانید به بررسی آنها بپردازید.

 

 بلیط ارزان آنتالیا

 

بلیط هواپیما ارزان آنتالیا

 

این روزها افراد به دنبال رزرو بلیط هواپیما قیمت مناسب می باشند. با توجه به اینکه مقاصد گردشگری گوناگونی در کشور وجود دارد بلیط های هواپیمایی با قیمت های متفاوتی از سوی شرکت‌های هواپیمایی عرضه می‌ شوند. به عنوان مثال آنتالیا یکی از مقاصد توریستی محسوب می شود که روزانه پروازهای متعددی به فرودگاه‌های آن صورت می‌ گیرد. اگر شما نیز تمایل دارید به این شهر سفر کنید و قصد دارید که با کمترین هزینه این سفر را به انجام برسانید توصیه می‌ کنیم که تمرکز خود را بر روی رزرو بلیط هواپیمای آنتالیا معطوف کنید.

 برای رزرو بلیط هواپیما ارزان آنتالیا گزینه و ترفندهای مختلفی وجود دارد که در مقاله پیش رو به بررسی هر کدام از آنها خواهیم پرداخت. این نکته را فراموش نکنید که در رابطه با بلیط های هواپیمایی همیشه قیمت پایین ها، نشان دهنده برخورداری از خدمات پایین پروازی نمی باشند بلکه می توان از بهترین خدمات و امکانات با رزرو بلیط هواپیمایی ارزان آنتالیا نیز برخوردار شد. در ادامه به نحوه یافتن اینگونه از بلیط های پروازی جهت سفر به آنتالیا خواهیم پرداخت.

 

جستجوی بلیط هواپیما ارزان آنتالیا

 

 یکی از ترفندهای جالب برای یافتن بلیط هواپیما آنتالیا جستجوی آن در موتورهای جستجوی گوگل در بستر اینترنت می باشد. در واقع اگر تمایل دارید که بلیط های هواپیمایی ارزان قیمت گوناگونی را مشاهده کنید می بایست کمی زمان و صبر داشته باشید تا بتوانید ارزانترین بلیط های هواپیمایی آنتالیا را بیابید.

برای فراهم کردن اینگونه شرایط  با وارد کردن بلیط هواپیمای ارزان در کادر مربوطه سایت های مسافرتی بسیاری در مقابل چشمان شما ظاهر می شوند که شما می توانید وارد آنها شده و به بررسی بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا بپردازید. هر سایت گردشگری قیمت مشخصی برای اینگونه از بلیط ها ارائه می دهد و تفاوت میان سایت ها در خدمات و امکانات پروازی آنها است؛ بنابراین اگر تمایل دارید بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا را رزرو کنید توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی خدمات و امکانات پروازی سایت های مسافرتی مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

 

توجه به زمان سفر برای رزرو بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا

 

 یکی از آپشن هایی که می تواند شما را در یافتن بلیط هواپیما ارزان آنتالیا یاری رساند توجه به زمان سفر می باشد. این نکته را فراموش نکنید که اغلب بلیط های چارتری و سیستمی در روزهایی که بیشترین تردد در مقاصد گردشگری همچون آنتالیا بالا است با بالاترین قیمت عرضه می‌ شوند. بنابراین نمی‌ توانید بلیط های ارزان قیمت را در اینگونه از روزها برای خود رزرو کنید.

 اما اگر زمان سفر برای شما مهم نیست و برنامه‌ ای برای آن ندارید می توانید در ایامی که سفر به آنتالیا کمتر انجام می‌ شود و تردد در این شهر پایین است به رزرو بلیط هواپیمای خود با قیمت پایین تر اقدام کنید. مسلما در این روزها بلیط هواپیمای آنتالیا با قیمت پایین‌ تری عرضه می‌ شود که شما عزیزان می توانید از طریق آن سفر و هزینه های مربوط به آن را به خوبی مدیریت کنید.

 

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا

 

در بخش قبلی اشاره کردیم که برای یافتن بلیط هواپیما ارزان آنتالیا توجه به زمان سفر از اهمیت بسیاری برخوردار است. نکته مهم اینجاست که شما عزیزان بر اساس تاریخ سفر خود می‌ بایست بلیط هواپیمای آنتالیا را رزرو کنید. برای اینکه بتوانید از بلیط هواپیمایی با قیمت مناسب و پایین تری برخوردار شوید توصیه می‌ کنیم که چند هفته قبل از آغاز پرواز به رزرو بلیط هواپیما اقدام کنید.

 البته برای سفرهای خارجی این زمان متفاوت است و به چند ماه قبل از سفر نیز موکول می شود؛ بنابراین اگر تمایل دارید در زمانی به آنتالیا سفر کنید که در آن زمان امکان رزرو بلیط هواپیما کمتر باشد توصیه می‌ کنیم که یک تا دو ماه قبل از سفر خود برای رزرو بلیط هواپیما ارزان آنتالیا برنامه ریزی کنید. مسلما زودتر اقدام کردن برای رزرو بلیط های هواپیمایی شما را در مدیریت زمان و کاهش هزینه های مربوط به سفر مخصوصا بلیط های هواپیمایی یاری خواهد رساند.

 

توجه به کلاس های پروازی جهت رزرو بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا

 

یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای رزرو بلیط هواپیما ارزان آنتالیا به آن توجه کنید کلاس های پروازی کم قیمت و ارزان می باشد. در واقع بلیط های هواپیمایی بر اساس کلاس های پروازی گوناگونی قیمت گذاری می شوند که می‌ توانیم به کلاس‌ هایی همچون اکونومی، بیزینس کلاس و همچنین فرست کلاس اشاره کنیم. اگر دنبال بلیط های ارزان آنتالیا هستید می بایست کلاس‌ های اکونومی را انتخاب کنید.

 بعد از آن کلاس های بیزینس و در انتها کلاس های فرست دارای بیشترین قیمت می باشند. با رزرو بلیط های کلاس اکونومی مسلما خدمات و امکانات کمتری در طول پرواز نصیب شما می‌ شود اما این نکته را فراموش نکنید که هزینه کمتری برای رزرو بلیط هواپیمای آنتالیا خواهید پرداخت. با این ترفند هزینه های دیگری که در طول سفر با آن مواجه می شوید را به راحتی مدیریت خواهید کرد.

 

 cheap-flights-to-antalya

 

بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا از نوع لحظه آخری

 

یکی دیگر از مهمترین بلیط های هواپیمایی ارزان آنتالیا نوع لحظه آخری یا چارتری می باشد. در واقع اگر به دنبال یافتن بلیط هواپیما ارزان آنتالیا هستید توصیه می کنیم که گزینه لحظه آخری را به هیچ عنوان از دست ندهید. اینگونه از بلیت ها در ایام خاصی از سال برای مسافران و گردشگران آنتالیا عرضه می شوند که می توانید با پایین ترین قیمت آنها را برای خود، دوستان و حتی خانواده خود به راحتی رزرو کنید. بلیط های چارتری که به آنها بلیط های دقیقه 90 نیز گفته می‌ شود به دلیل عدم تکمیل ظرفیت مسافران در طول پرواز برای کسانی که به دنبال بلیط های ارزان آنتالیا هستند، عرضه می‌ گردد که شما عزیزان نیز می توانید یکی از آنها محسوب شوید.

 

نحوه رزرو بلیط هواپیما ارزان آنتالیا

 

 پس از بررسی تمامی ترفندهایی که در بخش‌ های قبلی برای رزرو بلیط هواپیما ارزان آنتالیا به آنها اشاره کردیم نوبت رزرو اینگونه از بلیط های هواپیمایی می باشد. در ابتدا پس از جستجو می بایست سایت های گردشگری و مسافرتی معتبر را برای رزرو اینگونه از بلیت‌ها انتخاب کنید و سپس وارد بخش پروازهای داخلی آنها شوید.

 پس از ورود به بخش پرواز داخلی پس از پر کردن کادرهای مربوطه از جمله مبدا، مقصد، تاریخ، زمان سفر و تعداد مسافران می توانید بلیط های مختلف از جمله لحظه آخری آنتالیا را نیز مشاهده کنید که بر اساس آنها انتخاب رزرو اینگونه از بلیط های مسافرتی برای شما راحت‌ تر خواهد شد. در انتها می توانید هزینه های اینگونه از بلیط ها را نیز بر اساس توان مالی خود مورد ارزیابی قرار دهید.  


البته شما می توانید بلیط ارزان هواپیمای آنتالیا را از سایت دیجی چارتر تهیه نمایید که بعضا حتی تا 300 هزار تومان ارزانتر از سایت هایی مثل علی بابا و مستر بلیط است.

 

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.