رزرو اتاق هتل

 

 

رزرو اتاق هتل

 

رزرو و پیدا کردن هتلی خوب میتواند امری استرس زا  باشد به خصوص اگر سعی کنید در  آخرین لحظه یا برای یک خانواده بزرگ اتاق رزرو کنید .

Booking hotel rooms


خیلی از رزرو های هتل آنلاین انجام میشود،ابزار های آنلاینی وجود دارد که شما میتوانید  برای مقایسه نرخ ها وخرید در اطراف هتل قبل از رزرو کردن اتاق مناسب برای شما و خانوادتان استفاده کنید.اگر قبلا اتاق را رزرو نکرده اید میتوانید به راحتی و به سرعت با چند مرحله ساده اقدام نمایید.


 


بودجه خود را مشخص کنید

 

قبل از اینکه به  دنبال هتل باشید و آن را رزرو کنید باید  مطمئن شوید که هتل با بودجه و نیاز شما همخوانی دارد. برای رزرو کردن اتاق هتل  ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید یا اینکه چقدر هزینه میکنید. این به شما کمک میکند تا  جست وجوی خود را محدود کنید و  زمان صرف شده  برای جستوجوی  هتل و رزرو اتاق کار آمد باشید. آیا بودجه ی شما محدود است و میخواهید هر شب هزینه هتل را پرداخت کنیدشما باید مقدار مشخصی بودجه برای سفرتان و مقدار مشخصی برای کارهای جانبی در نظر بگیرید. داشتن بودجه محدود به این معنا نیست که شما در یک هتل ارزان و کثیف اقامت خواهید کرد.  

در حقیقت بسیاری از گزینه‌ها ی تخفیف  در بودجه برای بازدیدکنندگان  وجود دارد. در آن روی سکه شما ممکن است برای ماموریت کاری به سفر بروید و بتوانید اقامت خود را از حساب شرکت خود پرداخت کنید، در این مورد نرخ هتل  مقرون به صرفه احتمالا برای شما در تقدم است.رزرو هتل


در طول اقامت خود درمورد محل اقامت خود فکر کنید؛

 

آیا شما اتاقی برای یک خانواده چهار نفره نیاز دارید یا فقط یک اتاق به اندازه کافی خودتان؟ .میخواهید اتاق هتل چه اندازه ای باشد؟ و از جمله اینکه چه تعداد تخت نیاز دارید، همچنین نیازمند چند حمام هستید؟!اگر با خانوادتان سفر میکنید ممکن است به دو تخت دو نفره ویک حمام بزرگ احتیاج داشته باشید.اگرشما به تنهایی سفر میکنید ممکن است فقط به یک تخت یک نفره و یک حمام اختصاصی نیاز داشته باشید.

اگر شما ناتوانید یا نیاز به امکانات معلولیت دارید همچنین ممکن است احتیاج به فاکتورهای مربوط به این کار را بخواهید پس این موضوع را برای گرفتن هتل درنظر بگیرید. همچنین میتوانید در هتل هایی که آب گرم و مرکز تناسب  اندام  یا در صورت نیاز هرگونه امکانات بیشتری دارند بمانید.

اگر شما نیاز به اتصال به انترنت پر قدرت دارید به هتل هایی  که از Wi-Fi به عنوان بخشی از نیاز شبانه استفاده میکنید نگاه کنید. اگر با خانواده یا گروهی بزرگ سفر میکنید ممکن است بخواهید مجموعه‌ای با اتاق نشیمن واتاق خواب جداگانه داشته باشید، تا کل گروه بتواند بدون فضا ومحدودیت های حریم شخصی تنظیم شود.

 

 

رزرو هتل

 

 

مکان یا منطقه ایده آل خود راشناسایی کنید؛

 

گاهی اوقات مکان میتواند  بودجه بستگی داشته باشد ویا (اقامت مورد نیاز)، به ویژه اگرشما به دنبال یک محل مناسب هستید.آیا شما به دنبال یک هتل که نزدیک به رویداد کاری یا کنفرانس هست میباشید؟

 

آیا شما به دنبال هتلی نزدیک به یک جاذبه ای توریستی خاص هستید؟ شاید تصمیم شما  به ماندن در مکانیست  که مرکزی یامرکز شهر می باشد، که به شما  اجازه دسترسی راحت به بخش های مختلف این شهرستان را میدهد.یا شاید تصمیم بگیرید مکان مناسبی را انتخاب کنید تا حریم خصوصی شما برقرار شود و بتوانید به مناطق اصلی شهر بروید و یا از آن عبور کنید.

 

اغلب مناطق ایده آل شما براساس نوع سفر شما خواهد بود.اگر برای کسب و کار مسافرت میکنیداحتمالا تصمیم بگیرید هتل هایی را که نزدیک به یک کنفرانس یا جلسات کاری هستند دنبال کنید.اگر برای لذت بردن سفر میکنید ممکن است هتل هایی راکه نزدیک  به نقطه ای گرم یا هتل هایی که بسته ای شامل اجاره اتومبیل یا اجاره ی دوچرخه سواری را ارائه  میدهند جستوجو کنید تا بتوانید راحت به اطراف ان بروید.


 

رزرو هتل


جستجو برای هتل های آنلاین


سریع ترین راه برای جستجوی هتل ها ازطریق موتور جستجوی هتل آنلاین است. این موتورهای جستجو به شما این امکان را می دهد روزهای برنامه ریزی سفر، تعداد شب هایی که نیاز دارید،مکان ایده آل و امکانات موردنیاز خود را مشخص کنید. شما همچنین میتوانید مشخص کنید که چقدر مایل هستید در هتل هزینه کنید.هنگامی که این اطلاعات را در موتور جستجو وارد کنید با چندین گزینه هتل ارائه میشود. شما میتوانید از پایین ترین به بالاترین از نظر قیمت سفارش دهید یا از گزینه ی نقشه برای نگاه کردن به هتل ها که نزدیک به یک مکانیا ناحیه ی خاص هستند.


بخاطر داشته باشید که موتورهای حستجوی آنلاین برای هتل ها همیشه هزینه ی اضافی برای اتاق را نشان نمیدهند. اطمینان حاصل کنید که هر چاپ کوچک در کنار قیمت اعلام شده برای اتاق قبل ازاینکه شما آن را درنظر بگیرید. برخی از کارت های اعتباری و ارائه دهندگان AAA نیز خدمات جستجوی هتل را به اعضای خود و تخفیف در هتل های خاص ارائه میدهند، ب ای کسب اطلاعات بیشتر بایدبا شرکت کارت اعتباری یا ارائه دهنده ی AAA خود تماس بگیرید.


 

 

رزرو هتل


 

 

هتل ها  را با استفاده از ابزار جست و جوی تخفیف با هم مقایسه کنید.

 

همچنین می توانید با استفاده از ابزار جستت  جوی تخفیف  چندین هتل را همزمان با هم مقاسه کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که تاریخ سفر و قیمت خود را مشخص کنید . این سایت های انلاین پایگاه داده های مختلفی را جست و جو می کنند و گزینه های هتل مختلفی که تخفیف خورده اند یا رنج قیمتی پایین تری را پیشنهاد می کنند را برای شما نمایش می دهد.


 

همچنین باید نظرها در مورد هتلی که مد نظر دارید را بخوانید. معمولا ، بررسی های انلاین درک خوبی از سطح تمیزی هتل، کیفیت خدمات سرویس مشتری هتل و مطبوعیتی که هتل ارائه می دهد را به شما می دهد. همچنین امتیاز بندی به برای هر هتل بر اساس تجربه کلی مهمان ها در آن هتل وجود دارد. سپس میتواید بررسی ها را در مقابل قیمت و مکان قرار دهید و ببینید که با نیازهای شما همخوانی دارد یا خیر.


 

به خاطر داشته باشید که بعضی ابزارهای جست و جوی از شما می خواهند قبل از این که بدانید دقیقا در کدام هتل قرار  است اقامت داشته باشید اتاق رزرو کنید. همیشه  قبل از رزور کردن اتاق در هتل متن کامل را بخوانید تا مطمئن شوید با هیچ شرط یا محددیتی غافلگیر نمی شوید.

 رزرو هتل

 

برای گرفتن ارزیابی بهتر با هتل تماس بگیرید


تماس گرفتن با هتل می تواند ارزیابی بهتر و یا رزرو دقیقه آخری را برای شما فراهم کند. همچنین می توانید درک بهتری از خدمات سرویس مشتری در آن هتل کسب کنید، جون می توانید مستقیما با پذیرش صحبت کنید و سوالات مشخصی در  مورد هتل بپرسید. سعی کنید اواخر عصر تماس بگیرید چون هنگا م صبح و بعد از ظهر  کارکنان پذیرش بسیار مشغول هستند.

ممکن است بخواهید سوالاتی از قبیل:

آیا رستوران یا باری در هتل هست؟

میتوانی اتاق هایی که سیگار کشیدن در آن هها ممنوع ات را پیشنهاد دهید؟

آیا هتل در نزدیکی حمل ونقل عمومی است؟ می توانید وسیله نقلیه مثل دوچرخه کرایه ای پیشنهاد دهید؟

هتل چقدر از یک مکان خاص مثل ساحل، مرکز شهر، مرکز خرید دور است؟

کدام سمت هتل نمای دید بهتری دارد؟ یا کدام سمت سر صدای کمتری دارد؟

آیا منطقه اطراف هتل امن است؟

آیا امکانتی برای افراد ناتوان در نظر گرفته شده است؟

سیاست کنسل کردن هتل چگونه است؟


رزرو هتل


اتاق را به صورت انلاین رزرو کنید.

 

وقتی که اتاق هتل را انتخاب کردید می توانید به ث=صورت انلاین از طریق وب سایت هتل آنن را رزرو کنید .برای رزور کرئن اتاق به اطلاعات پایه ای در مورد خودتان نیاز داززید. مثل اسم و فامیل کامل، و تاریخ سفر.

همچنین می توانید اتاق را از طریق تماس مستقیم رزرو کنید. اگر تصمیم گرفتید که اتاق را به صورت تلفنی رزور کنید سعی کنید اواخر عصر تماس بگیرید چرا که صبح ها و اوایل بعد از ظهر کارکنان پذیرش سرشان شلووغ است .


رزرو هتل


با کارت اعتبای هزینه هتل را پرداخت کنید.


بسیاری از رزورها انلاین را باید با کارت اعتباری پرداخت کنید. اگر در سفر تجاری هستید ممک است از کارت اعتباری شرکت برای پرداخت هزینه هتل  استفاده کنید. همیشه بررسی کنید  که کارت اعتباری شما هنگان پرداخت هزینه شامل تخفیف در آن هتل می شود یا  نه.

همینطور AAA شما  شامل تخفیف در د آن هتل می شود. اگر برای مدت طولانی می خواهید در هتل اقامت داشته باشید باید بتوانید دو یا سه شب اول اقامتتان را جلوتر پرداخت کنید و بعد از ا که در هتل اقامت کردید برای بقیه ی سفررتان برنامه ریزی کنید.  سپس باید شماره کارت اعتباری خود  را برای بررسی ب پذیرش تحویل دهید.


رزرو هتل

 

تایید کنید که رور انجام شده است.


می توانید با پرینت گرفتن از  رسید در اخر مرحله رزرو کردن ، رزرو اتاق خود را تایید کننید. اگر تلفنی اتاق را رزرو می کنید  می توانید ازهتل دررخواست کنید تا رسیدی از پرداختی شما را برایتان بفرستد.

 

با دقت رسید را بخوانید و تایید کنید که تاریخ سفر درست باشد. هتل  باید تمام نظم و  انظباط هزینه ها قبل از پرداخت رزرو اتاق مشخص کند. هزینه های اضافی، مثل هزینه تمیز کردن و یا هزیه پارکینگ باید توسط هتل برای شما توضیح داده شود تا به وسیله هزینه های اضافی غافلگیر نشوید. 

بلیط چارتر رو تو کدوم سایت رزرو کنیم؟نرخ بلیط هواپیما داخلی و قیمت بلیط کلیه مسیرها


چگونه در فرودگاه بخوابیم؟
 


 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.