چند نکته مهم برای خرید بلیط چارتر

برای خرید بلیط چارتر باید چند نکته مهم را در نظر داشت

بیشتر کسانی که بلیط چارتر می خرند دغدغه صرفه جویی در هزینه های سفر را دارند به همین دلیل است که به سایت خرید بلیط چارتر سر می زنند.

دستورالعمل های ساده ای برای این مهم وجود دارد پس این مقاله مهم را بخوانید.


گنجایش هواپیما :

تعداد باقیمانده از صندلی خالی هواپیما اولین آیتم با اهمیت می باشد.

محل سفر :


محل سفر و تقاضای مسافران برای این مقصد از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است.به عنوان مثال بلیط چارتر کیش و بلیط چارتر مشهد جزو پر بازدید ترین صفحات فروش بلیط می باشند.


زمان سفر:


منعطف بودن و پافشاری نکردن برای روزی خاص جهت سفر، به عنوان یکی از موارد مهم‌ ذکر شده برای خرید یا رزرو مناسب ترین بلیط چارتر هواپیما در نظر گرفته شده است. اگر مشکلی با انتخاب تاریخ سفر ندارید، تلاش نمایید بلیط‌ هواپیمای خود را قبل از گرفتن مرخصی کاری رزرو نمایید . به این ترتیب، می‌توانید به جای چیدن برنامه برای سفر به پس انداز و جمع آوری پول‌های خود بپردازید. به طور کلی، سفر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزان‌تر از روزهای جمعه و شنبه است.


انعطاف‌پذیری در برنامه‌ها:
باید بررسی کنید در چه روزهایی بلیط مسیر و مقصد مورد نظرتان ارزانتر است و بعد اقدام نمایید.

 جستجو در اینترنت:

یک آژانس هواپیمایی می‌تواند مطمئن باشد اما تحقیقات آنلاین می‌تواند شک و شبهه‌ی شما نسبت به خرید بلیط را برطرف کند. به معنای واقعی کلمه، برای مسافرت به مشهد هزاران سایت چارتری وجود دارند. اطلاعات ضروری پیرامون نحوه‌ی خرید بلیط و حق بیمه از جمله مواردی است که در این سایت‌ها ذکر شده است. تخفیف روزانه‌ی قیمت بلیط‌ها یکی دیگر از مجموعه مواردی است که در این سایت‌ها به چشم می‌خورد. به عنوان مثال می‌توانید عباراتی از قبیل رزرو بلیط هواپیما، بلیط چارتر یا هر عبارت دیگری را که با مرتبط با آن باشد در اینترنت جستجو کرده تا در کمتر از چند ثانیه با انبوهی از وبسایت‌هایی که این‌گونه خدمات را ارائه می‌دهند مواجه شوید.

برخورد قاطعانه:

همواره ارزان‌ترین قیمت بلیط‌ هواپیما  را درخواست نمایید . از اینکه محل خرید بلیط خود را تغییر دهید هراس نداشته باشید. برای نیل به این هدف ، تضمین پایین‌ترین قیمت ممکن امکان پذیر خواهد شد.

زمان همه چیز است:

خرید بلیط خود را همواره در اولویت قرار داده یا آن را به لحظات آخر موکول کنید. خرید بلیط در این بازه‌ی زمانی (اول و آخر) کاملا اشتباه است. بسیاری از خطوط هوایی تخفیف‌های خود را ۲۱ روز قبل از پرواز ارائه خواهند کرد. به عبارتی دیگر،  تمام صندلی‌های ارزان قیمت در ابتدای دوره به فروش می‌رسند. بسیاری از خطوط هوایی تخفیف ویژه‌ای را برای صندلی‌های باقی مانده ارائه خواهند کرد. به عنوان یک قاعده کلی، خطوط هوایی تخفیف ویژه‌ای را برای صندلی‌های باقیمانده در ۷۲ ساعت قبل از پرواز ارائه می‌کنند.


خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت دیجی چارتر


در آخر پیشنهاد ما برای شما مسافران گرامی این است که از سرویس برخط سایت دیجی چارتر http://digicharter.ir  در زمینه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما استفاده نمایید، برای همین مطمئنیم اگر بلیطتان را ازدیجی چارتر تهیه کنید دیگر سراغ سایت دیگری نخواهید رفت.

 
سایت دیجی چارتر هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.