سفر با برنامه و خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از دیجی چارتر


سفر با برنامه و خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از دیجی چارتر


سفر با برنامه و خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از دیجی چارتر : طی یکی دوسال گذشته آماری که برای میانگین درآمد سالانه هر خانواده منتشر شده  رقم ۲۳۴میلیون ۸۳۴هزار ریال بوده است.  حالا با در نظر گرفتن این رقم می شود محاسبه کرد که در کنار هزینه های متفاوتی که افراد برای گذران زندگی در نظر می گیرند اگر قصد سفر داشته باشیم هزینه سفر با وسایل مختلف چه قدر برایمان خرج بر می دارد.  

سفر با هواپیما علی رغم همه حواشی ای که پیرامونش وجود دارد اما به علت سرعت در رسیدن به مقصد، همیشه یکی از گزینه های انتخابی برای افرادی بوده است که بیشترین از اینکه بخواهند در طول راه از مسیر لذت ببرند دلشان می خواهد اوقاتشان را در مقصد سپری کنند.

میانگین قیمت بلیط هواپیما در کشور بسته به نوع هواپیما و مقصد چیزی حدود ۱۵۰تا۲۴۰هزار تومان اعلام شده اما اگر مبدا را تهران در نظر بگیرید و بخواهید سفر به شهرهای پر طرفداری مثل مشهد یا شیراز را تجربه کنید می توانید با مراجعه به وبسایت خرید آنلاین بلیط هواپیما با قیمت هایی پایین تر و خیره کننده (بین 90 تا 120 هزار تومان و حتی کمتر) روبرو شوید.

متاسفانه در ایام تعطیلات همیشه شاهد ترافیک سنگین در برخی محور های کشور هستیم و این دلیلی جز بی برنامگی ما در تفریح ندارد. افزایش روز افزون گرمای هوا و نزدیک شدن به تابستانی داغ خبر از سفرهای تابستانی و مسافرت های پر از هیجان و رنگارنگ می دهد که مختص این فصل اند. اگر به وب سایت راهنمای سفر من  مراجعه کنید، با دیدنی های فراوانی از جای جای کشورمان روبه رو می شوید که از آنها بی خبر بوده اید.

چنانچه مکان و ناحیه  مورد نظرتان را برای مسافرت با جستجو در اینترنت انتخاب کردید، با رصد قیمت بلیط هواپیما از طریق کانال تلگرامی به نشانی digicharter@ از ارزان ترین قیمت مسیر مورد نظرتان نیز مطلع می شوید.

علاوه بر کانال، وب سایت دیجی چارتر، با طراحی یک ربات تلگرامی منحصر به فرد digiblitbot@ ، به شما امکان مشاهده همه بلیط های موجود در کشور در هر مسیر و خرید آنلاین از طریق ربات را برایتان  فراهم نموده است.

ارائه قیمت های بلیط چارتر در بازه زمانی یک ماهه ازدیگر ویژگی های این موتور جستجو است. در این سرویس مسافر می تواند به طور مثال قیمتهای بلیط تهران- مشهد را تا ۳۰ روز آینده در سایت مشاهده و ارزان ترین روز و تاریخ آن را برای سفر انتخاب کند. یعنی می تواند با جابجایی برنامه سفر، بهای کمتری را پرداخت نماید.

با وجود اینکه بر اساس قانون هواپیمایی کشور بلیط های چارتر قابلیت استرداد را ندارند اما تیم پشتیبانی دیجی چارتر با تلاش و پیگیری این قابلیت را برای مسافرین خود محقق نموده است.

 با استفاده از  فناوری های به روز ارائه شده توسط این تیم گردشگری، از بی برنامگی در سفر و ترافیک های شدید در  جاده ها رها شده و با هزینه کم از نقاط مختلف و جذاب کشور پهناور ایران دیدار میکنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.